Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 14 × 9 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 18000 |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | Milk Frothers |
| Certification | none |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Color | White/Black |
| Battery capacity | 2000mAh |
| Material | Stainless steel+ABS |
| Rated voltage | 3.7V |
| Input voltage | 5V |
| Input Current | 1A |
| Output Power | 20W |
| Gear output | Low gear/medium gear/high gear |
Instock
There are no reviews yet.