Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.746 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 14 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 2800 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Style | Standing |
| Model Number | Milk Frother |
| Certification | none |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Featutes | Milk Frother |
Instock
There are no reviews yet.