Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 28 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | MK-36C |
| Certification | ce |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Model | MK-36C |
| texture of wood | stainless steel |
| Color classification | powder |
| Placement mode | Desktop |
| Article number | MK-36C |
| Gear position | 6th gear |
| net weight | 4.9kg |
| power | 1000W |
| capacity | 5L |
| Number of accessories | 5 pieces |
| Food contact materials | 304 stainless steel |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.