Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | Alcoholic beverages |
| Rotation Rate(RPM) | 11000 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | NPQ01 or NPQ307 |
| Certification | ce |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| 1 | Milk Frother |
| 2 | Electric Type-C |
| 3 | Handheld Blender |
| 4 | Stainless Steel |
| 5 | Coffee Maker Whisk |
Instock
There are no reviews yet.