Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 28 cm |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Model Number | CTV18 |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | About 4-6Hours(12000mah) |
| Remote Distance | 500m |
| Dimensions | 50 * 25 * 17 cm |
| Max Speed | About 8KM/H |
| Charging Time | 10 hours |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.