Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 29 cm |
| Application | 3-4 people |
| Model Number | DYLG-Yimiduo-1.8L |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 1.8L |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Material of Inner Pot | Non-stick Inner Pot |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Non-water Stewing | Yes |
| Function | Stew, LED Display, TIMING, Cooking Time Presetting, Non-Stick Coating Inner Pot, Soup Stewing, Reservation, Braise, Pressure Release Device, Boil |
| Certification | CE |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.