Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Certification | CE |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1300w |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.