Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPPOSE |
| model | SY-60YC8010EQ |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| volume | 6L |
| Pressure cooker function | Make an appointment, make soup, stew, time |
| Number of inner tanks | Double gall |
| With or without LCD display | have |
| Liner material | Ceramic crystal liner + fine iron liner |
| Number of people applicable | 5-8 people |
| Does it support intelligence? | support |
| Control mode | Microcomputer-style |
| Pressure relief method | Manual pressure relief |
Instock
There are no reviews yet.