Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800-899W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | OLAYKS |
| Model | OLK-501D |
| Exhaust method | Manual exhaust |
| Pressure cooker mouth specifications | 26Cm (inclusive) -30cm (inclusive) |
| capacity | 5L |
| liner material | non-stick liner |
| place of origin | Chinese mainland |
| Pressure cooker function | Boil, pot multi-function, timed, stew |
| Control method | Microcomputer |
| Applicable number of people | 4 people – 8 people |
| power | 900W |
| Heating method | chassis heating |
| liquid crystal display | Yes. |
| Whether to support anhydrous stew | Yes |
Instock
There are no reviews yet.