Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 45 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | <800W, 700 |
| Brand Name | XMSJ, HOTSY |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, None |
| Warranty | None |
| Application | Hotel, Household, Outdoor |
| Power Source | Electric |
| Material of Inner Pot | Stainless steel |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Capacity (Quart) | 2 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HOT-P16A |
| Type | Multi-Use Pressure Cooker |
| Certification | CB, CE, Other |
Instock
There are no reviews yet.