Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800-899W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| model | SY-50FC8708 |
| Applicable number of people | 4 people -8 people |
| Color classification | black |
| Pressure cooker mouth specification | 26cm(inclusive)-30cm(inclusive) |
| Inner liner material | Non-stick liner |
| LCD display | have |
| Pot diameter (value) | without |
| control mode | Microcomputer type |
| Does it support waterless stewing | yes |
| power | 900W |
| capacity | 5L |
| Exhaust method | Automatic exhaust |
| 3C certificate number | 2016010717889932 |
Instock
There are no reviews yet.