Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 19 cm |
| Application | 3-4 people |
| Model Number | Electric Cooker |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.