Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.996 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 3-4 people |
| Model Number | Stainless Steel Pressure Cooker |
| Capacity (Quart) | 2L |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Material of Inner Pot | STAINLESS STEEL |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.