Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 1-2 people |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1000W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.