Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, none |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Brand | SUPOR |
| model | SY-25FC8027 |
| Pressure cooker function | Cooking and stewing appointment timing |
| Number of people applicable | 2 – 3 |
| Color classification | white |
| Specification of pressure cooker mouth | 20cm and below |
| Inner container material | Ceramic liner |
| lcd | have |
| control mode | Microcomputer-style |
| power | 600W |
| Exhaust method | Automatic exhaust |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.