Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L, 4L |
| Voltage (V) | 24V, 220V |
| Power (W) | 800-899W, 1400W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | AP40T01 |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Shape | ROUND |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement, Overseas Call Centers |
| Warranty | 3 years |
| Type | Air Fryer, Digital Air Fryer |
| Material | Aluminum |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Keywords | Pressure Cooker, AIr Fryer |
| Product name | Appliance 2-in-1 Pressure cooker & Air Fryer Swap Pot New products |
| MOQ | 1pcs |
| Healthy | Healty |
| Temperature | 80~200 |
| Usage | Healty Air Fryer |
| Sample | Available |
| DELIVERY TIME | 30Days |
| Control | Digital |
Instock
There are no reviews yet.