Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L, 16 L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 800-899W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | E610 |
| Material | Stainless Steel |
| Usage | Restuarant Kitchen |
| Feature | Eco-friendly |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Shape | Round |
| Function | Heater+food Warmer |
| Power | 2200W |
| Voltage | 220V-240V |
| Style | Modern Desgin |
Instock
There are no reviews yet.