Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 37 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Pressure Cooking Pot |
| Function | Boil, Stew |
| Certification | none |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.