Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 3-4 people |
| Model Number | SY-23FC2305Q |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 2.3L |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Material of Inner Pot | tao jing liner + enamel liner |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Overheat Protection, Pressure Release Device, Boil, Stew, Braise, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CE |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Features 01 | 220V Home Kitchen Appliances |
| Features 02 | Multifunctional Rice Cooker |
| Features 03 | 2.3L Capacity Electric Pressure Cooker |
| Features 04 | Rice Cooker With Two Inner Pots |
Instock
There are no reviews yet.