Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Capacity | 3-4L, 3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900-999W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Pressure cooker mouth specifications | 21cm (inclusive)-25cm (inclusive) |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Pressure cooker function | Stewed hot pot |
| Power | 1300W |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.