Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | No |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Non-water Stewing | Yes |
| Function | Cooking Time Presetting, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Pressure Release Device, steam, Braise, TIMING, Soup Stewing |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800-899W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Material | 304 stainless steel |
| Color classification | Silver White |
| Depth | 160CM |
Instock
There are no reviews yet.