Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 3-4 people |
| LCD | Yes |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Material of Inner Pot | Non-stick Inner Pot |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Pressure Release Device, Boil, Stew, Braise, Soup Stewing, Reservation |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.