Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 3-4 people |
| LCD | No |
| Capacity (Quart) | 3-4L |
| Outer Pot Material | aluminum |
| Material of Inner Pot | Ceramic Crystal Inner Pot |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Boil, Stew, Braise |
| Certification | none |
| Capacity | 3-4L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.