Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Boil, Stew, Soup Stewing, Reservation |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | LIVEN |
| Pressure cooker function | Boil stew in a pot |
| Applicable number | 1-2 people |
| Pot mouth specification | 20cm and below |
| Inner liner material | Non-stick liner |
| voltage | 220V |
| power | 500W |
| Heating method | Chassis heating |
| capacity | 1.8-4L |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| Number of inner tanks | Single gallbladder |
| Exhaust method | Automatic exhaust |
Instock
There are no reviews yet.