Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 3-4 people |
| Model Number | HP-20SY1 |
| LCD | Yes |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Material of Inner Pot | Ceramic Crystal Inner Pot |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Boil, Stew, Braise, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CCC |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 750W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.