Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Boil, Stew, Braise, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Joyoung |
| Pressure cooker function | Boiling, stewing, timed pot |
| Pressure cooker mouth specifications | 21cm-25cm |
| Inner tank material | Copper craftsman thick pot+enamel inner liner |
| power | 1100W |
| capacity | 5L |
| voltage | 220V |
| 3C certificate number | 2019010717222421 |
Instock
There are no reviews yet.