Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Rice Cooker |
| Certification | none |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | Haofy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.