Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 125 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | DE(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.