Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Capacity | >6L, 6L |
| Voltage (V) | 120V, 120V |
| Power (W) | >1000W, 1000W |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | US(Origin), US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.