Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 5-6 people |
| Model Number | 40H9-S |
| LCD | Yes |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Material of Inner Pot | STAINLESS STEEL |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | LED Display, Overheat Protection, Boil, Braise, Soup Stewing |
| Certification | CCC |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1300W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.