Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 5-6 people |
| Model Number | YL50Easy203 |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 4.8L |
| Material of Inner Pot | Non-stick Inner Pot |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Pressure Release Device, Boil, Stew, Braise, TIMING, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CCC |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.