Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Pressure Release Device, steam, Boil, Stew, Braise, TIMING, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CE |
| Capacity | 4-5L, 5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1000W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Model | MY-E5910 |
| Pressure cooker mouth specifications | 20cm or less |
| Liquid crystal display | None |
| Control mode | Microcomputer type |
| Purchase country | Mainland China |
| Exhaust mode | Automatic/manual exhaust compatible |
| 3C certificate number | 2023010717558657 |
Instock
There are no reviews yet.