Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.191 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 3-4L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | >1000W |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.