Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L, 13/15/18/22/30/40L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 800-899W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pressure Cookers |
| Applicable Stove | General Use for Gas and Induction Cooker |
| Metal Type | stainless steel |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | TG005 |
| Product name | Stainless Steel High Pressure Cooker |
| Material | SUS304/SS201 |
| Size | 30/32/34/36/40/44cm |
| Lid | Stainless Steel Lid |
| Usage | Home Hotel Restaurant Cooking |
| Handle | Black Bakelite Handle |
| Bottom | Induction Optional |
| Color | Silver |
| MOQ | 20 PCS |
Instock
There are no reviews yet.