Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, none |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 730W |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| brand | IRIS |
| Electric rice cooker capacity | 2.2L |
| Heating mode of rice cooker | Chassis heating |
| Liner material | Aluminum alloy non stick liner |
| Timing function | Support |
| Reservation function | Support |
| 3C Certification Certificate Number | 2020010717348273 |
| Rated power | 730W |
Instock
There are no reviews yet.