Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 38 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 9.5 |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Material of Inner Pot | STAINLESS STEEL |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Pressure Release Device, steam, Boil, Stew, Braise, TIMING, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CE |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1000w |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.