Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 7-8 people |
| Model Number | B0C1GSNLHW |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 8 |
| Outer Pot Material | aluminum |
| Material of Inner Pot | Non-stick Inner Pot |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | >1000W |
| Brand Name | COMFEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.