Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Size | 26 * 22 * 17.3 mm |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembly Category |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | RECEIVERS |
| RC Parts & Accs | RECEIVERS |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | GOOLRC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.