Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | Stainless steel |
| Usage | Semi-automatic |
| Coffeemaker capacity | More than 16 cups |
| Package Type | Official Standard |
| Voltage | 220V |
| Function | Italian semi-automatic |
| Color | Stainless steel color |
| Pump pressure | 10bar and above |
Instock
There are no reviews yet.