Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 43 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank volume | 2 liters or more |
| Model Number | SUP060 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Feature | Timer, Integrated Grinder, Automatic milk frother |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Welhome/Huijia |
| Model | SUP060 |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V-240V |
| How to use | fully automatic |
| function | Italian automatic |
| Color classification | black |
| 3C certificate number | 2023010717566124 |
Instock
There are no reviews yet.