Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 65 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| Color classification | black |
| How to use | fully automatic |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.