Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 37 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | <30 cm |
| High | 25-35 cm |
| Grinding degree | 1 to 5 |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Control type | Touch |
| Type of coffee used | Ground |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 20 |
| Model Number | 4KFJ-20bar-MK868 |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 850W |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Thermal, Small Size, With Display, Simultaneous preparation of 2 cups |
| Certification | CE |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.