Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type of coffee used | Ground |
| Type | Built-in coffee machines, Espresso Coffee Maker |
| Model Number | coffee machine |
| Power (W) | 12W |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Brand Name | 3life |
| Origin | Mainland China |
| Voltage (V) | 5V/1A |
| Size | 75mm*228mm |
Instock
There are no reviews yet.