Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Control type | electronic |
| Type of coffee used | Grain |
| Type | Built-in coffee machines |
| Voltage (V) | 220V |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Automatic milk frother |
| Certification | none |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
| Function | Temperature Control |
Instock
There are no reviews yet.