Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 120 × 150 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Type | Vending Machines |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Dimension | 710*1060*785mm |
| Power | 1650W/standby 125W |
| Warranty | 1 Year |
| Function | SDK |
| Product name | vending coffee machine |
| Voltage | 220V-50Hz/110V-60Hz |
| Rated Power | 1650W/standby 125W |
| Usage | Commercial Usage |
| Advantage | Smart System |
| Weight | 49KG |
| Color | Custom Color |
| Suitable for | Digital Camera |
| Keyword | 24 Hours Automatic |
| Waste water tank capacity | 3L |
Instock
There are no reviews yet.