Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1500 |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Small Size, Coffee strength adjustment |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| MULTIPLE CUP WATER RESERVOIR | reservoir lets you brew up to *4 cups before refilling. |
| BREWS MULTIPLE CUP SIZES | brew an 8, 10, or 12 oz. cup at the push of a button. |
Instock
There are no reviews yet.