Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 70 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Type | Vending Machines |
| Place of Origin | China |
| After-sales Service Provided | Video technical support, Free spare parts, Online support |
| Warranty | 1 Year |
| Beverage selection | 15 Kinds |
| Heating elements | 2 boilers |
| Pump | Double |
| Material | Aluminum alloy+plastic |
| Pressure | 15bars Coffee Machine |
| Application | Home Hotel Restaurant Office |
| Weight | 30kg |
| Bean tank | 2 bean tanks |
| Water supply | Bucket Water |
| Payment | Bill+coin Acceptor |
Instock
There are no reviews yet.