Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 29 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | <30 cm |
| High | 25-35 cm |
| Control type | mechanical |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 19 |
| Model Number | AC-516F |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1450 |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Small Size |
| Certification | CE |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.