Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Type | Americano |
| Feature | Small Size |
| Certification | CE |
| Brand Name | FEERED |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Konka |
| Principles of Coffee Machine | Drip type |
| Product category | Coffee machine |
| Operation mode | Key operation |
| Function | Heating, easy to clean, rust proof |
| Rated voltage | 111V~240V |
| Body material | Stainless steel |
| Water tank capacity | 0.3L |
| Model | An organic whole |
| Packing list | Coffee machine, manual, power cord, ceramic cup |
Instock
There are no reviews yet.