Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 33 × 46 cm |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | jiangsu |
| Model Number | WS-203 |
| Capacity (Cup) | 10 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 475*246*370mm |
| Housing Material | Stainless steel |
| Power (W) | 1300W |
| Voltage (V) | 220v/110v |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Automatic coffee machine |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Product category | Fully Automatic coffee machine |
| Pump pressure | 19Bar |
| Capacity of water tank | 1.7L |
| Capacity of bean container | 250g |
| Drink types | 16 |
| Bolier | 2Pcs |
| function | grinding system is adjustable |
| Grounds cantainer capacity | 15PCS |
| pump | Italian pump |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.